Víte, s kým žijete? Autorka megahitu Manželé odvedle překonává sama sebe


Když nemůžete věřit člověku, kterého jste si vzali, tak komu? Někdo cizí v domě je psychothriller, po jehož dočtení začnete podezřívat i své nejbližší…

Když Tom Krupp zjistí, že jeho žena Karen měla vážnou dopravní nehodu, je rád, že se jí nic nestalo. Postupně ale na povrch začnou vyplouvat okolnosti, které jsou přinejmenším podezřelé. Co sama dělala v nebezpečné části města? A proč odtud odjížděla tak nebezpečně rychle, že se málem zabila?

Karen tvrdí, že si pár hodin před nehodou vůbec nepamatuje, ovšem když se v domě, kde svědci viděli zaparkované její auto, najde mrtvola muže, začne Tom svou manželku podezřívat z toho, že mu něco tají. Něco velkého.

Mezitím si Karen všímá, že se u nich doma nenápadně přesunují věci. Její parfém je odvíčkovaný, oblečení zpřeházené, drobnosti mizí bez vysvětlení. Mají v domě nezvaného hosta, nebo na ni vlastní manžel hraje divadýlko, když říká, že si ničeho nevšiml a že je určitě jenom zmatená po otřesu mozku?

Někdo cizí v domě je psychologický thriller odhalující odvrácenou tvář rodiny. Atmosféra plná podezření vás donutí lámat si hlavu nad tím, o co tady sakra jde. A jedno překvapení za druhým vás donutí hltat kapitolu za kapitolou.

Jediná nevýhoda je, že po dočtení chtě nechtě začnete přemýšlet, co všechno můžou skrývat lidé, se kterými žijete…